Tehnician Electronist

TRW Automotive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea preventiva si reparatii curente de natura electrica, electronica si electromecanica.

CERINTE

Studii medii sau superioare tehnice.
Experienta in actionari electropneumatice.
Cunostinte PLC (Simatic, Step 7)
Cunostinte bune de operare PC
Cunostintele de limba engleza si germana constituie un avantaj.
Spirit de echipa, abilitati de comunicare, capacitate de organizare, simtul raspunderii, capacitate de analiza si sinteza, orientare spre rezolvarea provblemelor

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, cu perspective de dezvoltare profesionala;
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale;
Pachet salarial motivant corelat cu experienta si abilitatile fiecarui candidat.

Cu mai mult de 66000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 14 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale.
TRW Romania si-a inceput activitatea in 2004 si are in prezent peste 2100 de angajati.
Locatia din Timisoara produce volane si module de airbag si numara peste 1500 de angajati.
Clientii nostri sunt companii renumite din domeniul automobilelor: Mercedes, BMW, Volkswagen, Porsche, Fiat, Renault, Iveco etc
www.trwauto.com