Tehnician Electronist

TRW Automotive Safety Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea preventiva si reparatii curente de natura electrica, electronica si electromecanica.

CERINTE

Studii superioare sau medii tehnice.
Experienta in actionari electropneumatice.
Cunostinte PLC (Simatic, Step 7)
Cunostinte bune de operare PC
Cunostintele de limba engleza si germana constituie un avantaj.
Spirit de echipa, abilitati de comunicare, capacitate de organizare, simtul raspunderii, capacitate de analiza si sinteza, orientare spre rezolvarea provblemelor.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, cu perspective de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru placut, respect fata de angajat;
Pachet salarial motivant corelat cu experienta si abilitatile fiecarui candidat.

Cu mai mult de 63000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 13 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale si are in spate o lunga traditie in dezvoltarea sistemelor de siguranta a automobilelor.
Locatia din Timisoara include peste 1300 de angajati si produce volane si module de airbag.
www.trwauto.com