Tehnician Electonist

S.C FANY BUCU GAMES S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm tehnician- electronist în Timisoara.
Cautam o persoana cu experienta in domeniu pentru a fi tehnicianul firmei noastre in zona Timisoarei.
Obiectul de activitate al firmei noastre sunt aparate de tip slot-machine si exploatare acestora.
Oferim sansa dezvoltarii unei cariere in acest domeniu, un pachet salarial atractiv si bonusuri.
Am prefera ca cv-ul sa fie depuns in limba engleza dar si in limba romana este acceptat.

CERINTE

Compania noastraCompania KAJOT a fost fondată in anul 1996. Incă de la înfiintare s-a remarcat ca fiind lider in producţia de terminale de video loterie şi dezvoltarea tehnologiei software, la un nivel profesional înalt, bazat pe standardele tehnologiei avansate.

KAJOT este una dintre mărcile cele mai de succes si de durată din industria internaţională a jocurilor de noroc. Compania a pus bazele unor tehnologii performante, utilizate in momentul de față în întreaga Europa. Îmbunătățirile si dezvoltarea de concepte noi, reprezintă consolidarea imaginii de leader si integrarea în viitor.