Tehnician curenti slabi

SC E.I.G. Systems SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrari de instalare a echipamentelor de securitate, detecție incendiu, TVCI, control acces, retele
voce-date;
- Execută lucrări de întreținere generală ale echipamentelor/instalațiilor de securitate, detecție și stingere incendiu, TVCI, control al accesului, detecţia efracţiei si retele voce-date;
- Întocmește lista de piese de schimb, a echipamentelor și a consumabilelor în functie de necesități;
- Execută lucrări aparținând diverselor proiecte de investiții/modificări ale echipamentelor/instalațiilor de curenți slabi;
- Completează rapoartele de mentenanță generală preventivă și corectivă precum și fișele (situațiile) pentru intervențiile corective (și de service) efectuate.

CERINTE

- Studii medii tehnice finalizate (profil electric, electromecanic, automatizări / sisteme integrate, electrotehnică
generală);
- Cunoștinţe instalare și service a echipamentelor de securitate, detecție incendiu, TVCI, control acces, retele
voce-date;
- Experienţă relevantă: minim 2 ani în domeniul sistemelor de securitate;
- Cunoștinţe PC: Word, Excel Outlook ;
- Reprezintă un avantaj certificarea ARTS, ISU ;
-disponibilitate pentru deplasari ;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

negociabil

Companie integrator sisteme de securitate, siteme detectie, semnalizare si avertizare la incendiu, retele voce-date