Tehnician Analist Calitate

SC ARGOMM RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa postul de Tehnician analist calitate este responsabila cu executarea controalelor  instrumentale si metrologice prevazute de planurile de control si de Sistemul de Calitate al fabricii, cu procedurile si instructiunile prevazute si inregistrarile necesare asupra produselor / semi finite in faza incipienta.

CERINTE

Diploma de profil tehnic – industrial
Studii sau certificari legate de Calitate constituie un avantaj.
Experienta in domeniul Tehnic sau Calitate de min 3 ani
Persoana dinamica, exigenta, perseverenta, excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
Responsabilitate si corectitudine;
Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Tichete de masa;
- Bonus lunar acordat in functie de performanta;
- Ore suplimentare platite dublu;
- Premiu de vechime si zile suplimentare de concediu platit;
- Asigurare medicala privata;

Argomm Ro SRL este o societate care isi desfasoara activitatea in sectorul garniturilor industriale si confectioneaza articole tehnice si garnituri de tip "O-ring" de precizie cu elastomeri. Aceasta este interpelata pentru a studia garnitura din cauciuc cea mai adaptata uzului solicitat, matriteaza piesele solicitate, le finiseaza si procedeaza la expedierea acestora.