TEAM MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati ale postului:

- Sa coordonezi activitatea intregului personal din echipa proprie
- Gestionarea unei baze de date cu potentali clienti.
- Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- Abordarea clientilor si stabilirea de intalniri;
- Cunoasterea si promovarea serviciilor oferite de companie;
- Comunica in mod activ cu clientii din portofoliu, oferindu-le consiliere financiara.
- Promoveaza activ si vinde serviciile bancii catre clientii din segmentul retail (persoane fizice),dar si persoanelor juridice identificand nevoile acestora;

CERINTE

- experienta in coordonarea unei echipe;
- experienta in recrutare, selectie si luarea unei decizii
- spirit intreprinzator
- experienta in vanzari
- aptitudini cu cunostinte manageriale
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul de agentie
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- seriozitate si corectitudine

BENEFICII OFERITE

OFERIM :

- VENITURI FIXE garantate, comisioane si bonusuri;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate
- Posibilitate de a promova in cariera.
Aplicatiile vor fi tratate cu deplina confidentialitate. Vom contacta pentru interviu doar candidatii selectati.