Team leader suport clienti _limba germana

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre partenerii sai, o persoana pentru postul de Team Leader pentru echipa de Agenti suport clienti, cunoscator de limba germana si engleza, nivel avansat- conversational.

Responsabilitati:

- Coordoneaza echipa de agenti support clienti
- Participa la selectia personalului si monitorizeaza evolutia acestora
- Analizeaza rapoartele zilnice de activitate ale echipei din punct de vedere statistic si al performantei si propune masuri de imbunatatire

CERINTE

Cerinte:

- Cunostinte foarte bune de limba germana si engleza
- Minim 3 ani experienta in domeniul serviciilor de suport clienti si minim 1 an experienta in management ca team leader
- Capacitatea de a delega, de a motiva, de a asigura suport si instruire echipei
- Capacitatea de a analiza, anticipa si propane masuri de imbunatatire
- Abilitati de comunicare, de ascultare si organizatorice.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix
- tichete de masa
- sporuri
- asigurare medicala

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa de e- mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal