TEAM LEADER, PROMOTERI

SC SMILE ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TEAM LEADER:

- Monitorizeaza activitatea promoterilor.
- Coordoneaza si supravegheaza echipa de promoteri.
- Realizeaza trainingul echipei din subordine, in conformitate cu standardele agentiei de publicitate.

PROMOTERI:

- Promovarea produselor in randul consumatorilor;
- Plasarea materialelor informative (flyere) in lanturi de magazine,in parcari sau in diferite zone ale orasului.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Experienta anterioara intr-o pozitie de coordonare;
- Abilitati de comunicare si interrelationare;
- Studii medii/superioare in curs sau finalizate;
- Disponibilitate program Full-Time;
- Disponibilitate de a lucra in week-end.

PROMOTERI:

- Studii medii / superioare;
- Aspect fizic placut;
- Abilitati de comunicare, initiativa si energie;
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Mediu de lucru profesionist in cadrul unei echipe tinere si creative;
- Program de lucru flexibil.
- Participarea la evenimente desfasurate in hipermarketuri, mall, supermarket, targuri, expozitii.

Agentia de publicitate Smile Advertising, are ca domeniu de activitate, serviciile de sampling,dropmail si hostess, efectueaza distributie de materiale promotionale in cutiile postale si (din mana in mana in municipiul Timisoara.) sau in diferite zone ale orasului.