Specialist Suport Tehnic reparatii auto Timisoara

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigurarea suportului tehnic pentru ateliere auto din Romania si Ungaria (interpretarea codurilor de eroare, utilizarea instrumentelor de testare si diagnosticare auto, oferirea de solutii in probleme tehnice)
• Identificarea defectiunilor pe baza informatiilor furnizate de tehnicieni in limbile romana si maghiara
• Interpretarea parametrilor masurati de tehnicienii din service
• Colaborarea cu ingineri pentru solicitare de suport suplimentar, in limba engleza
• Consultarea documentatiilor tehnice (in limbile engleza si maghiara) pentru oferirea unor solutii la problemele identificate

CERINTE

• Studii tehnice in domeniul auto
• Experienta anterioara de lucru in service auto
• Cunostinte de diagnoza auto si reparatii auto
• Orientare catre client
• Abilitati bune de comunicare
• Cunostinte bune de operare PC (MS Office 2003 si softuri de diagnoza auto)
• Limba maghiara: vorbire fluenta si scris gramatical corect
• Nivel avansat de cunoastere a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant (salariu fix atractiv, bonuri de masa, alte facilitati)
• Scolarizari periodice
• Suport de relocare pentru persoanele care vin din alte judete decat Timis

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.