Specialist SEO

KNG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job este full time, se ofera contract de munca si presupune lucru la birou.

Persoana cu experienta capabila sa dezvolte strategii de optimizare SEO.
Limba engleza este obligatorie: Scris / Vorbit / Citit. Periodic se organizeaza meeting-uri alaturi de colaboratori si clienti.

Cerinte:

- cunostinte despre ce inseamna internet marketing si SEO best practices

- experienta domeniul Marketing Online

- Link Building

- cunostinte despre optimizarea SEO on-page / off page
- Webmaster Tools si Google Analytics

Responsabilitati:

- propunerea, aplicarea si dezvoltarea strategiilor SEO

- monitorizarea permanenta a campaniilor SEO si adaptarea strategiei in functie de evolutia acestora

Reprezinta un avantaj eventualele cunostinte de HTML / CSS de asemenea cunoasterea platformei Joomla.

CERINTE

Te rugam sa aplici doar daca ai experienta si daca locuiesti in Timisoara.

Our obsession to build beautiful & meaningful projects drives us forward every single day.