Specialist Salarizare

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajatoare este in domeniul Contabilitate si este dedicata prin excelenta satisfacerii nevoilor clientilor sai. Membrii firmei ofera servicii in domeniile contabilitate, salarizare si consultanta fiscala.
Printre clientii firmei se numara importante companii locale si nationale, precum si reprezentante si sucursale ale unor companii din strainatate.

Responsabilitati

- furnizarea de servicii salariale profesionale pentru clientii aflati in portofoliul nostru;
- calculul salariilor, impozitelor, contributiilor sociale, de sanatate si somaj;
- intocmirea lunara a declaratiilor salariale si depunerea acestora;
- mentinerea legaturii cu Casa de Pensii, Casa de Sanatate, ITM si Agentia de Somaj;
- intocmirea dosarelor de angajare, a actelor aditionale, mentinerea si evidenta dosarelor de personal;
- stabilirea si mentinerea relatiei directe cu clientii; consilierea acestora in ceea ce priveste Legislatia Muncii.

CERINTE

- studii superioare;
- minim 3 ani de experienta in salarizare;
- cunostinte excelente de salarizare si Legislatia Muncii;
- cunostinte foarte bune de MS Office;
- limba engleza scris/vorbit la nivel avansat (cunoasterea limbii germane constituie avantaj);
- bun organizator, capacitate excelenta de comunicare, spirit de echipa;
- confidentialitate;
- orientare catre cerintele clientului

BENEFICII OFERITE

- munca intr-un mediu placut, stimulant profesional;
- pachetele compensatorii sunt in functie de experienta si calificarea dumneavoastra

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro