Specialist Marketing Online

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prospectarea pietei si atragerea de noi clienti prin intermediul mediului online (Facebook, Youtube si altele)
• Promovarea online a produselor
• Transformarea vizitatorilor siteului companiei in clienti
• Crearea si organizarea de evenimente care sa aduca clientii din online in offline
• Gestionarea si Imbunatatirea imaginii companiei online
• Redactarea si postarea online a materialelor publicitare
• Monitorizarea si analiza pietei si a competitiei

CERINTE

• studii superioare
• experienta in marketing (preferabil in mediul online)
• cunostinte bune de operare pe calculator;
• abilitati de comunicare
• persoana dinamica, flexibila, cu initiativa
• experienta in domeniul IT este un avantaj

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial motivant si corelat cu performanta

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre