Sofer categ.C, Magazioner, Motostivuitorist

PIAVISS GROUP 4

Job expirat

RESPONSABILITATI

MAGAZIONER, MOTOSTIVUITORIST
- pregateste marfa pentru livrare conform facturilor emise
- receptioneaza si verifica marfa primita in depozit si expediata din depozit conform documentelor intocmite

SOFER:
- asigura transportul marfii la beneficiar
- preda marfa reprezentantilor firmei beneficiare
- verifica daca marfa incarcata corespunde cu documentele de transport

CERINTE

- persoana responsabila, implicata in munca
- abilitati de lucru in echipa
- pentru postul de Sofer este necesar permis auto categ. C
- pentru postul de MOTOSTIVUITORIST este necesar atestat ISCIR

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune
- Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
- Bonusuri in functie de eficienta si efortul depus

Companie cu domeniul de activitate comert materiale pentru tamplaria PVC