SEF DE ECHIPA SERVICE AUTO

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Autocamion Service, companie membra a grupului edy, suntem in cautarea unui coleg care sa ni se alature in rolul de Sef de echipa.

Atributii:

- mentinerea legaturii permanente cu clientii pe durata reparatiei si dupa inchiderea acesteia;
- coordonarea echipei de mecanici si electricieni;
- preluarea comenzilor de reparatii de la receptie;
- alocarea in mod echitabil a sarcinilor de reparatii membrilor echipei;
- verificarea calitatii lucrarilor realizate de catre echipa sa;
- oferirea de suport tehnic pentru echipa sa;
- asumarea responsabilitatii pentru spatiul de lucru si sculele utilizate de catre echipa sa.

CERINTE

- experienta enterioara in coordonarea unei echipe;
- calificare in domeniul tehnic;
- foarte bune cunostinte de mecanica si electrica;
- experienta in service auto;
- foarte bune cunostinte de operare calculator.
Profil personal:

- persoana organizata;
- atentie sporita la detalii;
- persoana responsabila;
- atitudine proactiva;
- abilitati manageriale.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu cu reale sanse de dezvoltare profesionala!

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare