Sef Birou Marketing

FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea biroului de marketing din cadrul societatii realizeaza statistici de vanzari si intocmeste rapoarte de analiza a activitatii de marketing pe regiuni - mentine legaturile cu partenerii din Ungaria in ceea ce priveste activitatile de marketing
- participa la organizarea diferitelor evenimente din cadrul companiei
- asista Directorul comercial in organizarea activitatilor zilnice si repartizarea sarcinilor de lucru angajatilor din cadrul departamentului de marketing

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic/comercial/marketing
- Cunoasterea limbii maghiare este obligatorie
- Disponibilitate la program prelungit - Foarte bune cunostinte de operare calculator (Word, Excel, Access, Powerpoint) Permisul de conducere categoria B este obligatoriu
- Capacitate de sinteza, coordonare, comunicare, relationare interumana

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, tichete de masa, telefon de serviciu, masina de serviciu

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.