Sef birou marketing

FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea de marketing pe regiuni
- mentine legaturile cu partenerii din Ungaria pe partea de marketing
- elaboreaza prezentari ale companiei, participa la organizarea diferitelor expozitii, targuri, evenimente
- comanda materialele publicitare si urmareste stocurile
- realizeaza statistici de vanzari si intocmeste rapoarte de analiza ale activitatii de marketing pe regiuni

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic sau marketing
Cunoasterea limbii maghiare este obligatorie
Foarte bune cunostinte de operare calculator (Word, Excel, Acces, Powerpoint)
Capacitate de sinteza, coordonare, relationare interumana

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv, cu bonuri de masa, bonusuri, excursii, cursuri de instruire in Ungaria, transport gratuit din Timisoara

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.