Sef Birou Calitate- Inginer Chimist

S.C. EXHELIOS S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza/realizeaza analize de laborator;

-Intocmeste documente, buletine de analiza si inregistrarea rezultatelor de laborator;

-Verifica din punct de vedere calitativ materiile prime la receptie si pe flux precum si produsele finite;

-Realizeaza activitatea de cercetare-dezvoltare in scopul realizarii de noi produse, sau a imbunatatirii celor existente;

-Efectueaza documentatia referitoare la implementarea/certificarea/supravegherea Sistemului de Management al Calitatii ISO 9001:2015;

-Elaboreaza si trimite notificari catre CPNP;

-Raporteaza si gestioneaza activitatea de mediu;

-Respecta legislatia si reglementarile legale in vigoare, aplicabile activitatii din firma.

CERINTE

-Experienta in activitatea de laborator;

-Studii superioare de chimie;

-Cunostinte teoretice si practice privind tehnicile de analiza de laborator;

-Cunostinte de operare pe calculator: MS Office( Word, Excel, etc);

-Constituie avantaj: cunoasterea normelor ISO 9001:2015;

-Cunostinte de limba engleza;

-Confidentialitate, loialitate, spirit de echipa, capacitate de comunicare clara si concisa.

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

-tichete de masa;

-prime cu ocazia sarbatorilor;

-posibilitati de instruire si perfectionare;

-posibilitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabricarea produselor cosmetice.
Web: http://www.aliphia.ro/ro/