SALES REPRESENTATIVE - RECUPERARI CREANTE TIMISOARA

URBAN & ASOCIATII

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei pentru atragerea de noi clienti;
- contactarea potentialilor clienti si prezentarea ofertei companiei;
-analiza cazurilor, identificarea nevoilor clientilor si adaptarea solutiilor pentru nevoile identificate
- negocierea si incheierea de contracte;
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- realizarea targetului de vanzari impus.

CERINTE

- Persoana Fizica Autorizata - colaborare doar prin PFA;
- studii superioare finalizate [de preferat];
- experienta in domeniul vanzarilor / relatiil clienti;
- Orientare catre client;
- Aptitudini excelente de comunicare;
- Bun negociator si organizator;
- Fire dinamica;
- Optimism, atitudine pozitiva, prezenta agreabila;
- Abilitati bune de comunicare, negociere si vanzare;
- Deschidere pentru activitatea in echipa;
- cunostinte operare PC
- permis conducere cat B [constituie avantaj]

BENEFICII OFERITE

-salariu 1800 RON + bonusuri in functie de realizari
-telefon mobil
-reale posibilitati de afirmare intr-un mediu de lucru competitiv.

Experienta si succesele acumulate de-a lungul anilor fac din compania URBAN & ASOCIATII, specializata in managementului creantelor, un leader pe piata de profil. Dorinta noastra de a ne adapta permanent politicilor clientului nostru a dus la fundamentarea si dezvoltarea unui sistem de proceduri interne, conceput astfel incat sa asigure mentinerea relatiilor si parteneriatelor comerciale ale clientului. Profesionalismul, experienta si flexibilitatea de care dispunem ne dau posibilitatea de a dezvolta o gama larga de solutii integrate pentru managementul si recuperarea creantelor, destinate tuturor tipurilor de companii, atat la nivel national cat si international.

Urban & Asociatii este membra a ACA International [The Association of Credit and Collection Professionals], ABD [ Asset Buyers Division], ALQ [American Lawyers Quarterly] si prin toate aceste parteneriate, Urban si Asociatii garanteaza calitatea serviciilor oferite, eficienta si profesionalismul echipelor de colectare debite precum si un comportament ireprosabil in ceea ce priveste drepturile debitorilor si al clientilor deopotriva.

Urban & Asociatii activeaza pe piata din anul 1993, reusind sa se pozitioneze ca fiind furnizorul nr. 1 de servicii de recuperare debite, prin performanta, comisioane mici, flexibilitate, comunicare si eficienta maxima. In prezent compania are birouri in Bucuresti, Constanta, Brasov, Sibiu,Timisoara, Iasi, Pitesti, Cluj, Craiova.