Sales Prospector

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cerceteaza piata si localizeaza agricultorii din zonele stabilite impreuna cu managerul;

- Creeaza si dezvolta o baza de date cu agricultori, utilajele folosite de acestia si suprafetele de teren cultivate;

- Sprijina echipa de vanzari in intreg procesul de vanzare;

- Stabileste intalniri periodice cu fermierii si pastreaza o relatie buna cu acestia.

CERINTE

- Studii tehnice de specialitate in domeniul tehnic- studiile superioare constituie avantaj;

- Experienta in prospectarea pietei minim 1 an;

- Limba engleza la nivel minim obligatoriu;

- Permis de conducere categoria B;

- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook

- Persoana organizata, energica si perseverenta;

- Abilitati excelente de comunicare;

- Inclinatie catre domeniul tehnic;

BENEFICII OFERITE

- Cadru de lucru dinamic si profesionist

- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.