Sales&Marketing Manager-IT

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini si responsabilitati:
- achizitia de noi clienti si proiecte in zona alocata
- promovarea si vanzarea produselor companiei
- consultanta la clienti cu privire la posibilitatile functionale si tehnice ale software-ului
- coordoneaza intalnirile pentru staff-ul tehnic si managerii de proiect

CERINTE

- experienta in vanzarea de produse software - minim 2 ani
- familiar cu o aplicatie de tip CRM
- cunostinte de Lotus Domino / Notes constituie avantaj
- bune abilitati de comunicare
- cunostinte de limba engleza nivel avansat
- cunostinte de limba germana constituie avantaj
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant, comision
- telefon, masina de serviciu

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timisoara
Tel./ Fax : +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/