REPREZENTANT COMERCIAL

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplineste cu succes obiectivele de vanzari si incasari;
- Promoveaza oferta de produse pe plan local;
- Analizeaza permanent piata farmaceutica din zona de lucru;
- Mentine, dezvolta si reprezinta valorile companiei in relatia cu clientii.

CERINTE

- Experienta de minim 1 an in vanzarile din domeniul farmaceutic;
- Cunoasterea pietei locale de distributie;
- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- Permis de conducere categoria B,cu experienta de minim 1 an;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In cei peste 20 de ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, FARMEXIM doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi!