REFERENT RESURSE UMANE/ RECRUITER

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la procesele de recrutare (realizeaza selectia CV-urilor, programeaza candidatii la interviu, sustine interviuri, realizeaza fisa de evaluare a candidatilor selectati)
- Gestioneaza intreaga baza de date a angajatilor
- Intocmeste si gestioneaza dosarele de personal
- Centralizeaza lunar a pontajul angajatilor si il trimite departamentului de calcul salarial
- Elibereaza documente si rapoarte specifice activitatii pe care o desfasoara
- Asigura respectarea politicilor si procedurilor de resurse umane stabilite la nivel de companie
- Mentine legatura cu ITM si toti partenerii cu care colaboreaza

CERINTE

- Studii superioare - de preferinta socio-umane
- Foarte buna organizare a sarcinilor de serviciu si respectare temeinica a termenelor
- Cunostinte temeinice de operare calculator (Word, Excel, Outlook)
- Cunoasterea limbii engleze - nivel conversational
- Experienta in recrutare si selectie minim 2 ani
- Simt dezvoltat al responsabilitatii
- Atentie la detalii
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu fix, tichete de masa, bonusuri periodice in functie de performanta )
- Telefon de serviciu

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.