REFERENT MARKETING - Timisoara

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI: gestioneaza preturile de vanzare ale produselor din gama de produse alocate si acorda suport in realizarea pliantelor publicitare (foldere).

PRINCIPALE ATRIBUTII:
- culege date cu privire la preturile concurentilor
- centralizeaza preturile de vanzare ale concurentilor pe baza informatiilor primite
- calculeaza si introduce in sistemul informatic preturile de vanzare
- gestioneaza preturile pe categorii de magazine
- ofera suport pentru realizarea pliantelor promotionale
- verifica zilnic stocurile produselor aflate in promotie si semnaleaza problemele constatate
- centralizeaza datele cu privire la produsele aflate in promotie la concurenti si preturile acestora

CERINTE

- studii medii
- bune cunostinte despre sortimentele de produse existente pe piata FMCG (tipuri de produse, gramaje, preturi, producatori ...)
- experienta in comert constituie avantaj
- foarte bune cunostinte de Excel
- persoana foarte bine organizata si meticuloasa
- spirit analitic
- disponibilitate pentru program prelungit
- detinerea unui carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- tichete de masa
- perioada de instruire
- sansa unei cariere intr-un mediu dinamic

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de magazine alimentare de tip discount.