Referent marketing

ETA-2U

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este responsabil de crearea pliantului lunar cu promotii
Elaboreaza materiale publicitare
Mentine legatura cu furnizorii de materiale
Realizeaza activitati de administrare site
Colaboreaza in activitati de campanii de promovare, conferinte, prezentari si alte activitati ale departamentului de marketing

CERINTE

Studii superioare in marketing, grafica
Cunostinte avansate Photoshop, Corel Illustrator,
Cunostinte avansate administrare site, html, SEO
Gandire pozitiva orientata catre solutii
Spirit de initiativa
Entuziasm
Creativitate
Flexibil(a), deschis(a), adaptabil(a)
Capabil(a) sa lucreze in echipa
Capabil(a) sa lucreze independent si autonom
Abilitati de comunicare
Abilitati de control, planificare
Gandire analitica
Abilitati de rezolvare a problemelor si luarea rapida a deciziilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv corelat cu performantele

ETA2U este leader-ul grupului ETA (Echipamente si Tehnologii Avansate), fiind cel mai mare integrator de sisteme de calcul si furnizor de servicii de networking din Vestul tarii. Aceasta afacere a fost extinsa in opt orase din Romania: Timisoara, Cluj-Napoca, Deva, Arad, Resita, Oradea, Sibiu, Targu-Mures.