Angajam Rectificatori, pentru unul dintre clientii nostri, companie ce activeaza in domeniul prelucrarilor mecanice prin aschiere, in Timisoara.

*Program de lucru in doua schimburi.

*Locatie: Platforma Incontro.

Cerinte:

  • Scoala profesionala, liceul de specialitate in domeniul tehnic;
  • Experienta pe un post similar;
  • Cunostinte de desen tehnic si instrumente de masurare (pasametru, subler, micrometru, ceas comparator)

Responsabilitati:

  • Finisarea componentelor cu ajutorul masinilor de rectificare;
  • Masurarea pieselor cu instrumentele specifice;
  • Verificarea cotelor de masurare.

Beneficii:

  • Pachet salarial avantajos;
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei;
  • Ore suplimentare platite dublu (200%);
  • Bonus de polideservire de 25%;
  • Bonus pentru incadrarea in norma de productie;
  • Prime de sarbatori;
  • Transport asigurat/decontat.

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati la 0736.391.361 sau ne puteti trimite un CV la adresa: madalina.murgilas@ihm.ro