Recruiter

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si desfasoara programul si strategia de recrutare si selectie a resurselor umane;
-Realizeaza profilul postului pentru care urmeaza sa recruteze si sa selectioneze personal;
- Concepe anuntul de angajare pe care urmeaza sa-l publice in mediile pe care le considera oportune si productive;
-Organizeaza si sustine interviurile preliminare cu potentialii candidati;
-Intocmeste raporturile de evaluare a candidatilor pe care urmeaza sa-i prezinte pe short list;
- studiaza piata fortei de munca pentru domeniul de activitate specific firmei, culege informatii necesare imbunatatirii calitatii procesului de selectie-recrutare.

CERINTE

-Studii superioare absolvite;
-experienta de min. 2 ani in domeniul recrutarii si selectiei de personal;
-structura personala dinamica, atitudine pro activa, excelente abilitati de comunicare;
-bune abilitati de operare PC;
-disponibilitate la deplasare;
-permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

-Oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
-Pachet de beneficii raportat la performanta.

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro