Psiholog

Profile Scan HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutare si selectie de personal:
- Conceperea procesului de selectie: structura interviului, teste, situatii ipotetice, chestionare
- Alcatuirea anunturilor de selectie
- Screening Cv-uri baza de date
- Sustinere interviuri candidati

Realizare profile psihologice:
- aplicarea de teste psihologice si interpretarea acestora
-examinari psihologice in domeniul psihologiei muncii si psihologiei transporturilor.

CERINTE

- Absolvent Psihologie (Promotia 2006)
- Cunostinte aprofundate utilizare PC
- Cunostinte de limba engleza
- Persoana sociabila si comunicativa
- Capacitatea de a respecta termene limita
- Persoana serioasa, constiincioasa,ordonata

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial format din salariu fix plus bonusuri
- Lucrul intr-o echipa tanara

Profile Scan vine in intampinarea satisfacerii nevoilor companiei dumneavoastra oferindu-va solutii complete in domeniul resurselor umane:
- recrutare si selectie de personal
- head-hunting
- evaluare psihologica
- consultanta organizationala
- administrare de personal
- training
- psihologia muncii(examen psihologic la angajare si reangajare, examen psihologic periodic anual, bianual, la doi sau trei ani, examen psihologic la admiterea in Institutiile de Invatamant Superior)
- psihologia transporturilor (obtinere permis conducere toate categoriile, siguranta circulatiei).

Echipa noastra este formata din specialisti in domeniul resurselor umane, cu o bogata experienta acumulata, cu capacitatea de a vedea latura deosebita a fiecarei actiuni intreprinse. Iar aceasta latura aparte este cea care aduce intotdeauna noul, ineditul, cea care contribuie la dezvoltarea noastra profesionala si personala.