PROIECTANT INGINER MECANIC

3D Advising SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectare masini si echipamente industriale;
- realizare modele 3D;
- realizare desene de executie si de montaj.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- bune cunostinte de mecanica si desen tehnic / prelucrari mecanice /tolerante;
- cunostinte de Inventor si/sau SolidWorks;
- cunoasterea programului Autocad constituie avantaj;
- disponibilitate de invatare si perfectionare continua;
- domiciliul stabil in Timisoara sau disponibilitate de relocare in Timisoara.

BENEFICII OFERITE

- echipa tanara, mediu de lucru modern.

S.C. 3D Advising S.R.L., fondată în 2007, este o renumită societate de servicii care oferă clienţilor săi un suport tehnic calificat şi flexibil în domeniul proiectării mecanice CAD şi/sau a dezvoltării de utilaje şi linii complete pentru automatizarea proceselor de producţie, precum şi realizarea de noi proiecte în sectorul industrial sau îmbunătăţirea produselor existente.