Project manager, germană/engleză

Active Translators SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Managerul de proiect răspunde de buna desfășurare a proiectelor, de la identificarea nevoilor clientului, la alocarea resurselor potrivite, planificarea și asigurarea termenelor de livrare pentru toate etapele procesului. Managerul de proiect se află în centrul evenimentelor, asigurând o bună comunicare, atât cu clientul cât și cu traducătorii interni sau externi.
Toate procesele sunt bine puse la punct, se lucrează cu programe software intuitive, toate resursele sunt pregătite, trebuie numai să le dați viață și să le insuflați nota personală.

CERINTE

Vă așteptăm cu drag să vă alăturați nouă dacă
- sunteți o persoană ambițioasă și integră
- aveți o bună capacitate de gestionare a timpului și a resurselor
- aveți experiență de muncă de minimum 3 ani
- aveți studii superioare sau experiență relevantă, preferabil în domeniul lingvistic
- cunoașteți limba germană și/sau engleză la nivel avansat
- doriți să vă aduceți contribuția personală la dezvoltarea companiei

BENEFICII OFERITE

- salariu lunar atractiv
- beneficii și condiții speciale foarte avantajoase
- posibilități de dezvoltare personală și profesională

Active Translators este o companie privată condusă de fondatori, specializată pe servicii de traducere în domeniul tehnic și medical în sectorul B2B. Este cunoscută pentru profesionalism, iar succesul nostru se bazează pe angajamentul fiecărui membru al echipei, pe comunicarea onestă și plină de respect și dedicarea cu care abordăm fiecare proiect.