Programator Visual Fox Pro

S.C. Berg COMPUTERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

berg COMPUTERS angajeaza programatori Visual Fox Pro pentru mentenanta si dezvoltarea unei aplicatii de tip ERP. Pozitia presupune:

* Colectarea specificatiilor
* Design si arhitectura
* Implementare
* Testare

CERINTE

* Cunostinte de programare Visual Fox Pro (cel putin una din versiunile 6,7,8,9), baze de date MS SQL
* Studii superioare de specialitate
* Experienta relevanta minimum 1 an
* Cunostinte de limba engleza
* Dinamic, intreprinzator si cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial atractiv
* Oportunitatea de construire a unei cariere lucrand intr-o echipa de profesionisti
* Servicii medicale
* Masa de pranz asigurata in sala de mese a companiei

berg COMPUTERS este o companie romano-germana infiintata in 1991. Avem o experienta bogata in dezvoltare software, obtinuta prin finalizarea a peste 2000 de proiecte.

Portofoliul nostru contine proiecte de webdesign si aplicatii internet, software la cheie si la comanda pentru peste 500 de clienti din Romania si din strainatate. Puteti afla mai multe informatii despre noi si despre activitatea pe care o desfasuram accesand www.berg-computers.com