Programator PHP Webness

Webness

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam (si speram sa si gasim) programatori web. ATENTIE: suntem interesati si de colaborare per proiect.

La cerinte obligatorii avem:
- URL rewrite
- Securizarea si procesarea formularelor
- Manipularea sesiunilor
- Cunostinte temeinice in manipularea datelor de tip STRING si ARRAY
- Procesarea imaginilor prin intermediul functiilor GD
- Cunostinte de HTML si xHTML
- Cunostinte de securizare si optimizare in lucrul cu baze de date MySQL

CERINTE

La optionale avem:
- Clima
- ABS
Pardon, rectificam:
- Programare OOP
- Cunostinte de CSS, JAVASCRIPT si manipulare DOM
- Experienta in lucrul cu diverse CMS-uri

BENEFICII OFERITE

Putem oferi:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posbilitati reale de crestere si promovare
- Proiecte provocatoare, uneori inedite, in timp vom ajunge in etalonul superior international, e o promisiune
- Aprecierea si remuneratia corecta a muncii bine facute
- Dedicatia se rasplateste (nu numai cu laude).
- Traininguri pentru dezvoltare profesionala si personala
- Ore de sport oferite de firma

Exact opusul unei \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"multinationale\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\".
Oferim servicii premium de Internet Marketing: pozitionare, branding, promovare, strategie complexa de marketing in mediul online.
Echipa tinara dar profesionista cu strategii clare si obiective precise. Telul nostru : sa ajungem in virf.

Contact:
Sava Sebastian
0722.206.879
savasebastian@webness.ro