Programator PHP/MySQL

SC Acrux Software SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator Senior PHP/MySQL avand ca scop prinicipal dezvoltarea back-endurilor pentru diverse aplicatii online folosind programarea orientata pe obiecte.

CERINTE

- experienta 2-10 ani
- cunostinte avansate de programare PHP Object Oriented, MySQL, JavaScript, XML, HTML, CSS
- fire dinamica
- creativitate
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salarizare excelenta in functie de nivelul cunostintelor (500-1000 EUR / luna)
- bonusuri pentru performanta, tichete de masa
- team building

O companie multinationala romano-engleza specializata in dezvoltarea aplicatiilor web profesionale pentru piata din Marea Britanie. Compania dezvolta software in Romania din anul 2004.
Serviciile oferite in acest domeniu sunt: consultanta, dezvoltarea si promovarea solutiilor de e-business folosind tehnologii avansate: Linux Clusters, Web Services, Parallel Processing Technologies, Database Replication/Clustering.