Programator PHP/MySQL

Realmedia Network SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor software (PHP/MySQL);
- participarea la sedintele de proiectare a aplicatiilor;

CERINTE

- absolvent al unei facultati tehnice de profil;
- cunostinte avansate PHP, HTML, CSS, JAVASCRIPT;
- cunostinte AJAX;
- familiaritate cu conceptele OOP, TDD;
- experienta profesionala ca programator PHP & MySQL de minim 2 ani;
- cunostinte baze de date relationale;
- experienta dezvoltare si intretinere aplicatii web;
- cunoastere buna a cerintelor de programare impuse de mediul web;
- excelente abilitati de relationare;
- persoana organizata si perseverenta;
- gandire analitica, capacitate de concentrare;
- orientare spre solutii simple;
- pro-activ;
- respectarea termenelor limita;
- aplicantul va trebui sa descrie proiectele la care a mai lucrat;
- disponibilitate pt. program de lucru 8 ore / zi;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru modern, destins, bazat pe colegialitate, colaborare si recunoasterea valorii;
- salariu motivant, negociabil in functie de experienta si de performante;
- bonuri de masa;

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii online pentru agentii imobiliare