Programator Java

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltă şi testează produse software conform sarcinilor şi a standardului intern de dezvoltare
- Întocmeşte specificaţii legate de proiectul în lucru, la cererea Managerului de proiect informatic;
- Întocmeşte documentaţii specifice modulelor software dezvoltate pentru a detalia modalitatea de implementare şi funcţionare a modulelor software dezvoltate;
- Pune în funcţiune proiectele dezvoltate

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- cunostinte de Java, Eclipse la nivel avansat;
- experienta cu servere de baze de date;
- constituie avantaj cunoasterea: Microsoft Office package, CVS, VSS, Team Object Manager, Visio 2000, TOAD, Oracle, PLSQL, PLSQL Developer;
- cursuri sau certificari in domeniul IT constituie un avantaj;
- cunoasterea limbii germane constituie un avantaj;
- dornic de a invata si de a se dezvolta.
- disponibilitate pentru deplasari in strainatate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- lucrul intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro