Programator Java

SC Sarmet SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare si intretinere de aplicatii pentru clientii companiei, pe baza specificatiilor primite.
Estimari pe baza cerintelor clientului
Cercetare si implementare de noi tehnologii, standarde si tendinte in programareunelte de compilare (Ant, Maven)

CERINTE

Cerinte

- cunostinte avansate JAVA /JEE
- cunostinte baze de date (MySQL)
- cunostinte privind servere de aplicatii Java (Tomcat)
- experienta in domeniu de cel putin 3 ani
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

- dornic sa lucreze in echipa

- disponibilitate pentru program prelungit

- capacitatea de a invata repede tehnologii noi

- cunostinte generale it bune in domeni conexe : WEB , NET , DB , QA , PM

Constituie avantaje:
- Cunostinte Linux
- Cunostinte framework Struts
- Cunostinte tehnologii ORM (JPA, Hibernate)
- unelte de compilare (Ant, Maven)

BENEFICII OFERITE

-Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu competitiv
Masa de pranz asigurata de companie
Conditii excelente de munca
Bonusuri bazate pe rezultatele obtinute si performanta
Mediu de lucru dinamic si prietenos.

Sarmet este o companie mixta romano-americana, avand ca activitate principala dezvoltarea aplicatiilor WEB pentru firme internationale de renume.