Programator

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Step UP Professional HR Services recruteaza pentru clientii sai programatori cu competente diverse (C++, C, Java, Oracle s.a.). Daca va potriviti unuia dintre profilele de mai jos si doriti sa aflati mai multe detalii despre job aplicati cu CV actualizat si indicati pozitia/pozitiile de care ati fi interesat :

1. Programator embedded:

• Cel putin 1 an experienta de programare in C;
• Cunoasterea sistemelor embedded/microcontrolere;
• Cunostinte de baza de electronica;

2. Programator senior Java, J2EE :

• 5 ani de experienta de programare in Java/J2EE;
• 8 ani de experienta in programare
• Experienta si cunostinte solide in programarea orientata pe obiecte

3. Programator senior Java :

• Cel putin 3 ani experienta de programare in Java;
• Alte cunostinte utile: Oracle, SQL/ PL/SQL, HTML, CSS, JavaScript, AJAX, JSP, Flash;

4. Programator in C++:

• Cel putin 1 an de experienta in programare, inclusiv arhitectura si design;
• Cunostinte avansate de C++;
• Cunostintele avansate de OOP, OOA, OOD constituie avantaj;

CERINTE

• Studii superioare;
• Cunoasterea limbii engleze;
• Cunoasterea altor limbi straine constituie avantaj (in special limba germana);

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
bonuri de masa
oportunitati de dezvoltare profesionala

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor. Important pentru oamenii nostri este imbunatatirea continua a performantei, promovarea excelentei si abordarea moderna si inovativa a activitatilor de resurse umane.