Prezentator Bucuresti

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizarea de prezentari cu scopul vanzarii (in toata tara)
• Activitati de administrare si raportare
• Coordoneaza actiunile echipei de vanzare
• Isi menține cunostintele profesionale si tehnice prin participarea la diverse workshopuri educaționale si citind publicatii in domeniu.

CERINTE

• Abilitati excelente de comunicare si relationare
• Abilitățile oratorice excelente in fata unui public
• Capacitatea de a convinge si influenta pe ceilalti, credibilitate
• Abilitati de coordonare a echipei
• Dorinta de a invata, de a se dezvolta
• Personalitate placuta
• Increzator/increzatoare in fortele proprii
• Orientat/a catre rezultate
• Devotat/a, pozitiv/a si harnic/a
• Disponibilitatea de a calatori in tara.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv: salariu fix, comision din vanzari, diurna pentru calatorii
• Echipa dinamica si internationala
• Oportunitatea de a calatori si a invata.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6