PLANIFICATOR PRODUCTIE

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting angajeaza pentru companie multinationala din Lugoj, o persoana pentru postul de PLANIFICATOR PRODUCTIE.

Descrierea postului:

- Planifica productia si mentine stocul de produse finite la un nivel convenit
- Supravegheaza, planifica si proceseaza comenzile de la clienti
- Asigura productia PPAP si livrarile acestora catre clienti
- Controleaza fluxul de materiale dintre magazie si productie

CERINTE

Candidatul ideal:

- Studii superioare
- Experienta in domeniul automotive
- Experienta in domeniul planificarii productiei
- Experienta in PPAP
- Cunostinte de limba engleza nivel avansat
- Abilitati de lucru in echipa si de a lucra cu teremene limita

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- asigurari medicale

Persoanele interesate pot trimite cv- ul pe adresa de e- mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal