Personal Benzinarie Agip

Partener comercial al ENI Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor;
- asigura receptionarea si depoziteaza produselor
- asigura amenajarea, alimentarea permanenta si curatenia raioanelor in gestiune;
- mentine aspectul comercial al magazinului;
- asigura identificarea si manipularea marfurilor;
- indruma clientii in alegerea produselor dorite;
- participa la actiunile comerciale din magazin.

CERINTE

- studii medii;
- punctualitate;
- capacitate de a vinde;
- curaj in exprimare si putere de convingere;
- aspect fizic prezentabil, fire calma si agreabila;
- capacitate de a gestiona corect stocurile zilnice;
- atentie distributiva, concentrare si rapiditate in reactii;
- disponibilitate lucrul in ture, dorinta de a invata si de a se conforma procedurilor impuse.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate continuare studii datorita programului flexibil