Ospatari, patiser si receptioner pt nava de croaziera

Dynamic Carier.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dynamic Carier recurteaza ospatari, patiser si receptioner pentru nave de croaziera.
Contract pe perioada determinata: iunie-noiembrie 2008.
Programul de lucru: 11 ore/zi.

CERINTE

- limba engleza;
- pt receptioner limba germana;
- alte limbi straine constituie avantaj;
- calificarea ca ospatar/patiser constituie avantaj;
- capabilitate de a lucra intr-un mediu energic, multicultural;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonusuri in functie de rezultate
- cazare si masa la bordul navei
- asigurare medicala
- transport dus-intors la nava
- analize medicale la angajare

Compania Dynamic Carier a luat nastere din dorinta de a furniza clientilor nostri calitate si profesionalism in serviciile de recrutare si selectie.
Dynamic Carier va ofera servicii specializate de recrutare si selectie la nivel local, national si international.
Compania are o retea de suport si o echipa de specialisti capabili sa raspunda repede si corespunzator cerintelor dumneavoastra.
Experienta noastra in domeniul resurselor umane, timpul si efortul investit pentru a incheia fiecare situatie de angajare cu rezultatul Castig-Castig, garanteaza satisfactia solicitarilor fiecarui client.
\"Recrutarea si selectia celor mai buni angajati necesita timp.
Timpul vi-l oferim noi, pentru ca cei mai buni oameni sa fie ai dumneavoastra!\"

Activitatile noastre de recrutare si selectie sunt divizate in doua segmente separate: segmentul de recrutare si selectie pentru companii, denumit DC Business si segmentul de recrutare si selectie personal casnic, denumit si DC Family.
Echipa Dynamic Carier se angajeaza sa realizeze o recrutare si o selectie profesionista, investind timp si efort pentru a intelege cerintele fiecarui loc de munca solicitat si concentrandu-se asupra potrivirii culturale intre dumneavoastra si viitorul angajat.