Ospatar/Barman pentru o locatie noua fast-food & cafe

SC DTM GROUP INTERNATIONAL SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti ambitios? Apreciezi cand esti tratat pe masura seriozitatii tale? Doresti sa lucrezi la standarde europene si intr-un loc unde trebuie sa se auda doar de bine ?
Atunci gandesti ca noi si te invitam la o cafea !....:)
Ne dorim colegi cu care sa povestim fericiti si peste ani de zile ! Sa crestem impreuna echipa celui mai nou, delicios si profesional fast/food cu cafenea din oras.

CERINTE

plaseaza si preia comenzile la mas, asigura curatenia in local
Experienta este un avantaj DAR nu este obligatorie!
Seriozitatea, motivatia, simtul umorului, amabilitatea si respectul definesc calitatile pe care le dorim de la viitoarea echipa!
Mediu de lucru placut, salar motivant si tehnologie de lucru noua

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performantele atinse si seriozitate!

DTM Group este compusa din cele 3 branduri dedicate - DTM Design (Design/Concept & Productie Publicitara), DTM Gourmet (Restaurante/Francize), DTM Styling (detinator al renumitului brand PlastiDipTM.ro);
Localizati in Timisoara, suntem in plina expansiune si in continua cautare de persoane talentate si dedicate. Doresti sa faci parte din echipa noastra? Tot ce trebuie sa faci e sa ne contactezi cu un cv detaliat + poza.