Operatori productie

Business Shield SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Răspunde de respectarea graficului de producţie
• Răspunde în faţa şefului de schimb pentru activitatea desfăşurată
• Răspunde conform reglementarilor în vigoare, pentru neîndeplinirea sau îndeplinirea defectuoasă a sarcinilor care-i revin
• Cunoaşterea, respectarea şi aplicarea normelor generale şi specifice de securitate şi sănătate în muncă, de prevenire şi stingere a incendiilor; participarea la instructajul introductiv general şi la instructajele periodice planificate
• Respectă Regulamentul intern al Societăţii
• Respectă secretul profesional şi se îngrijeşte de păstrarea documentelor cu care intră în contact

CERINTE

Tehnice:
• studii medii / profesionale, minim 8 clase
• calificare într-una dintre meseriile de operator lăcătuş mecanic, matriţer, maşinist, mecanic utilaje, electromecanic, electrician automatist, instalator (reprezinta un avantaj)
• operare PC – nivel incepator
• limba engleza- constituie avantaj

Personale:
• lucru în echipă
• invatare si adaptabilitate rapida
• aptitudini tehnice
• orientat spre imbunatatire continua

BENEFICII OFERITE

* salariu brut 1600- 2050 BRUT
* bonus performata, platit trimestrial
* bonus vechime lunar, dupa primul an de activitate
* bonus de recomandare
* transport asigurat
* servicii medicale incluse
* spor de noapte
* spor de ore suplimentare
* spor de weekend
* tichete de masa in valoare de 15 lei

Business Shield SRL este o firma cu capital romanesc, infiintata in anul 2006 care are ca obiect de activitate managementul resurselor umane; managementul de produs, program si proiect; prestarii servicii in domeniul calitatii; consultanta tehnica si scolarizari de specialitate.