OPERATOR ROBOTI INDUSTRIALI

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-alimentează maşinile de plantare automate SMT cu materii prime şi materiale respectând întocmai necesarul de materiale (stuck liste), documentaţia tehnică şi instrucţiunile de lucru.
-supraveghează continuu maşina automată SMT, verifică plăcile, identifică componentele lipsă şi le completează.

CERINTE

-cunoasterea comp.electronice THT si SMD
-studii profesionale/liceale
-acuitate vizuala
-disponibilitate de a lucra 3 schimburi si de a lucra ore suplimentare

BENEFICII OFERITE

-salariu+tichete de masa
-plata orelor suplimentare conform legislatiei si a orelor de noapte cu spor de 25%
-conditii de munca excelente

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o companie privata cu peste 200 angajati in locatia din Timisoara si 100 angajati in Caransebes.
CV-ul se poate depune la sediul societatii din Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46,
Tel.0356-443653.