Operator planificare si validare date

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea comenzilor de la clienti;
• Introducerea comenzilor in sistem;
• Urmarirea statusului comenzilor;
• Verificarea si stabilirea detaliilor tehnice;

CERINTE

Cautam o persoana serioasa si organizata, cu o buna cunoastere a platformei Microsoft Office. De asemenea ne dorim ca persoana potrivita companiei, sa cunoasca atat limba italiana cat si limba engleza la nivel avansat.
Cunostintele tehnice reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.