Operator Depozit

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea cu ajutorul terminalelor WMS a operatiunilor din cadrul depozitului: punerea marfii in stoc, transferuri intre locatii, culegere comenzi;
- Descarcare si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport;
- Pastrarea ordinii si curateniei in depozit si zonele adiacente;
- Exploatarea si intretinerea corespunzatoare a utilajelor din dotare (terminale WMS, cantare, imprimante, transpalete, carucioare).
- Pregatirea si livrarea comenzilor catre parteneri

CERINTE

- Liceu
- Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj
- Disponibilitate la efort fizic si program prelungit cand este cazul
- Capacitatea de a efectua calcule aritmetice simple
- Abilitati lucru cu aparatura electronica

Competente specifice postului
- Lucru in echipa
- Comunicare
- Flexibilitate
- Integritate
- Initiativa
- Disciplina
- Atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Colectiv placut de lucru

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.