Operator Copy Center

TMT-Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea lucrarilor specifice : multiplicari, printari, scanari, tehnoredactare, personalizare promotionale (cani,tricouri,etc), taiere lucrari, etc.
- marirea numarului de clienti
- promovarea ofertei curente
- rapoarte zilnice privind vanzarile
- analiza si negocierea ofertelor de pret, intocmirea comenzilor catre furnizori
- contabilitate primara( facturi, registru de casa,incasari clienti, plati furnizori)

CERINTE

Printare si scanare a documentelor si imaginilor pe diverse aparate si materiale.
Executare de mici modificari si adjustari ale documentelor pentru a se incadra in cerintele clientilor(ex: Resizing, Croping, Adjust to format, Profile, etc.)
Design pentru carti de vizita, flyere, planse, postere.
Prezentarea produselor companiei catre clienti. Exemple produse: Planse Tehnice, Carti de Vizita, Fotografii, Postere, Bannere, Cani si tricouri personalizate, legatorie, etc

Cunoastere softuri din domeniul grafic si office:

1.Adobe Photoshop
2.Corel Draw
3.Microsoft Office
4.InDesign (prezinta avantaj)

Abilitati de comunicare, experienta in lucru cu clientii reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salar de baza.
Bonus din vanzari.
Mediu de lucru placut.

DESCRIEREA FIRMEI

Website & WebDesign
Software
MediaPrinting
Hosting