Operator Centru Suport- Limba Poloneza

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei avea de facut?

- Vei oferi suport telefonic pentru Europa, Middle East, Africa
- Gestionezi apelurile si raspunzi la intrebarile tehnice ale clientilor
- Te documentezi si propui solutii noi la problemele aparute

CERINTE

Esti candidatul ideal daca:

- Cunosti foarte bine limba Polona (scris si vorbit) si poti purta o conversatie in limba Engleza,
- Ai cunostinte IT de baza privind: MS Office.
- Esti o persoana automotivata, orientata spre rezolvarea problemelor, atenta la nevoile clientului,
- Ai abilitati excelente de comunicare si iti place sa lucrezi in echipa.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic
- echipa tanara
- pachet salarial atractiv
- posibilitati de dezvoltare a carierei

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.