Operator Centru de Suport (Germana sau Spaniola)

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei avea de facut?
- Vei oferi suport telefonic pentru utilizatori PC din Europa, Middle East, Africa
- Gestionezi apelurile si raspunzi la intrebarile tehnice ale clientilor
- Te documentezi si propui solutii noi la problemele aparute

Compania ofera posibilitatea de a lucra full time sau part time!

CERINTE

Esti candidatul ideal daca:
 Cunosti foarte bine limba Germana sau Spaniola (scris si vorbit) si poti purta o conversatie in limba Engleza
 Ai cunostinte IT de baza privind: MS Office, sisteme de operare, infrastructura IT
 Esti o persoana automotivata, orientata spre rezolvarea problemelor, atenta la nevoile clientului
 Ai abilitati excelente de comunicare si iti place sa lucrezi in echipa.

BENEFICII OFERITE

Daca esti persoana pe care o cautam si doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic, cu o echipa tanara, si sa te bucuri de un pachet salarial atractiv, aplica acum cu un CV actualizat!

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre