.net developer

S.C. E CONCEPT WSD S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana "open minded" care sa se alature echipei noastre. Este importanta atat deschiderea spre tehnologii si evolutie cat si experienta acumulata in programare.
Ne dorim un coleg caruia sa ii placa provocarile si dinamismul, un coleg care sa inteleaga si sa adopte ideologia companiei noastre, un coleg care sa lucreze impreuna cu noi pentru a crea "valoare adaugata".
Ce va trebui sa faci? Sa dovedesti in fiecare zi cat esti de bun! Garantam un singur lucru, ca nu te vei plictisi nicodata. Fiecare proiect pe care il dezvoltam este unic iar tu vei ajuge sa dezvolti solutii folosite in cele mai mari companii din Romania.

CERINTE

ASP.net
C#
MS SQL Server

BENEFICII OFERITE

Beneficiile materiale sunt considerabile, fiind insa direct dependente de gradul de implicare in proiecte.

E concept este o companie care ofera solutii si servicii pentru managementul infrastructurii IT, pentru business management si dezvoltarea aplicatiilor software.
Serviciile noastre se axeaza pe satisfacerea tuturor nevoilor clientilor nostrii, precum si pe satisfacerea cererilor referitoare la timpul si bugetul fiecarui client.