MUNCITOR NECALIFICAT in Timisoara

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Muncitori necalificati intr-o firma de productie cu capital integral romanesc

CERINTE

Disponibilitatea de a lucra in schimburi
Dorinta de a invata lucruri noi
Inclinatii tehnice

BENEFICII OFERITE

- Salariu lunar minim net 900 RON, toti banii in cartea de munca
- Tichete de masa
- Bonusuri in functie de performante
- Conditii optime de formare si dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru profesional la standarde si norme europene

Cum puteti aplica la acest loc de munca: (alegeti varianta convenabila)

* aplicati aici pe site
* trimiteti CV-ul dvs. pe fax: 0256 274 706
* trimiteti CV-ul dvs. prin posta la adresa: S.C. Delta HR Consult, str. Albinelor nr. 76, Timisoara
* trimiteti CV-ul dvs. pe adresa de e-mail: cv@deltahrconsult.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Training si Consultanta in Managementul Resurselor Umane

Pentru a vedea alte posturi disponibile ale Delta HR Consult vizitati pagina web a companiei:
www.deltahrconsult.ro/joburi_ro.php